Daina-Isard

Avancem plegats

Cooperativa d'Ensenyament des de 1969

Equip humà

Equip directiu

Director General

Xavier Garcia-Duran Bayona

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

 
     
Directora Docent

Júlia Alert Viñas

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

Cap d'Estudis

Montserrat Jané Samper

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

Coordinador d'Innovació  Marcos Garcia Garcia
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
 
     
 Coordinadora EI Mª Àngels Aloy Moreno
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
 
Coordinadors EP Montserrat Garcia Garcia
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Jaume Paltor Comes
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
     
Coordinador ESO Xavier Campmany Dalmases
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Coordinador Batxillerat Marc Barranco Pons
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
     
Director Financer

Jordi Murà Colom

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

E. Infantil

3 anys A Belén Raja Sánchez
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Anglès Laura Garrido Ponce
3 anys B Albert Vallès Carreras
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Música Mercè Puig Lecha
4 anys A Marta Cebrian Jubany
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Plàstica Belén Raja Sánchez
4 anys B Montserrat Prat Guillamón
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Psicomotricitat Laura Uroz Diaz
5 anys A Montserrat Vilar Aliaga
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Suport Anna Garriga Pérez
5 anys B Cristina Sellarès Feiner
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Marta Cuadros Mañas
     Logopèdia Montserrat Garcia Garcia
    TAC MªÀngels Aloy Moreno
    Auxiliar de conversa (anglès) Connie Darilek
    TEI Estefania de Dios Medina
      Rocio Arrébola Alcaraz

E. Primària

1EPA Silvia Riba Petri
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Anglès Connie Darilek
1EPB Núria Tiller Garcia
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Laura Garrido Ponce
      Josep Riera Ubach
2EP A Aritz Domaica Perales
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Educació Física Xavier Gómez de Castro
2EP B Francesc Xavier Hernández Jiménez
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Matemàtiques  Cristina Hidalgo Agenjo
      Julio Garcia Maya
3EP A Thais Jorba Delgado
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Música  Genís Navarro Bonastre
3EP B Eva Pérez Golobardes
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. 
  Mercè Puig Lecha
    Plàstica MªRosa Tort Tàpies 
4EP A Maria Checa Soler
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Sara Reñé Fernández
4EP B Adrianna Sanmartí
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Robòtica i programació Marc Barranco Pons
      Jaume Paltor Comes
5EP A Francesc Garcia Ballesteros
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Science  Núria Castro Varo
5EP B Laura Uroz Diaz 
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Connie Darilek
      Adrianna Sanmartí Simón
6EP A David Bernardo Sabanes
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. 
TAC Jaume Paltor Comes
6EP B Mercè Puig Lecha
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Auxiliar de conversa (anglès)  Joshua Barr
       
       

ESO

1ESO α Camil·la Sánchez Benítez
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Educació Visual i plàstica Miriam Grau Millaret
1ESO β Miriam Grau Millaret
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Laia Sisteró Carmona
1ESO γ Alba López Artés
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Ll. Catalana i Literatura Alba López Artés
    Ll. Castellana i Literatura Dolors Farelo Carballo
2ESO α Carmelo Soria Díaz
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Belén Iglesias Martínez
2ESO β Anna Grau Tomàs
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Llengua Anglesa Lídia Carranza Blanco
2ESO γ Daniel Ruiz López
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Núria Castro Varo
      Javi Giménez Romero
      Aurora Martín Díaz
3ESO α Laia Sisteró Carmona
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Ciències Socials Xavier Campmany Dalmases
3ESO β Aurora Martín Díaz
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Dolors Farelo Carballo
3ESO γ Oriol Lopera Ortega
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Eduard Ortuño Corcoles
      Carmelo Soria Díez
4ESO α Lídia Carranza Blanco 
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Educació ètico-cívica Ferran Abril Adán
4ESO β Maria Solé Batista
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Educació Física Anna Grau Tomàs

4ESO γ

Núria Guixà Augé
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Educació per la ciutadania Anna Grau Tomàs
    Biologia Oriol Lopera Ortega
    Física Xavier Lecha Rosquilla
    Francès Núria Guixà Auge
    Història i cultura de les religions Ferran Abril Adán
   
Química Júlia Alert Viñas
    Matemàtiques Ana Rodriguez Prados
      Maria Solé Bastida
    Música Ferran Abril Adan
    Religió Belén Iglesias Martínez
    Tecnologies Marcos Garcia Garcia
      Daniel Ruiz López
      Marc Barranco Pons
      Joan Riera Boada
     Univers de lectura Ferran Abril Adan
      Eduard Ortuño Corcoles
      Aurora Martin Díaz
   
 Teatre
Ignasi Campmany Checa
   
Auxiliar de conversa (anglès)
Marcie Zawislak

*Desdoblament només a nivell de tutoria 

Batxillerat

1 Batxillerat A Irene Figueras Reyes
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Biologia  Oriol Lopera Ortega
1 Batxillerat B Dolors Farelo Carballo
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Cultura Audiovisual Joan Riera Boada
    Dibuix artístic Miriam Grau Millaret
2 Batxillerat A Xavi Lecha Rosquilla
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Dibuix tècnic Laia Sisteró Carmona
2 Batxillerat B Eduard Ortuño Carballolla
eortuñAquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Disseny Laia Sisteró Carmona
    Economia d'Empresa / Economia Xavier Campmany Dalmases
    Educació Física Anna Grau Tomàs
Tutors de recerca Júlia Alert Viñas Geografia Carmelo Soria Díez
  Marc Barranco Pons Filosofia Ferran Abril Adan
  Xavier Campmany Dalmases Història Eduard Ortuño Corcoles
  Marcos Garcia Garcia Història de la Filosofia Xavier Garcia-Duran Bayona
  Xavier Garcia-Duran Bayona Història de l'Art Eduard Ortuño Corcoles
  Oriol Lopera Ortega Llatí Núria Guixà Augé
  Eduard Ortuño Corcoles Llengua Anglesa Lídia Carranza Blanco
  Joan Riera Boada   Núria Castro Varo
      Javi Giménez Romero
    Llengua Catalana i Literatura Núria Guixà Augé
    Llengua Castellana i Literatura Dolors Farelo Carballo
    Física Xavier Lecha Rosquilla
    Química Júlia Alert Viñas
    Matemàtiques Ana Rodriguez Prados
    Matemàtiques aplicades a les ciències socials Xavier Lecha Rosquilla
    Tècniques d'Expressió Graficoplàstica Laia Sisteró Carmona
    Tecnologia Industrial Marcos Garcia Garcia

PAS

Secretaria acadèmica Marta Mira Ramon
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Comptabilitat Sílvia Jurado Muñoz
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
       
Recepció Marta Llongueras García
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Eugènia Salarich Gabarró
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Suport de Secretaria Marcel Dachs Sant
Albert Rodriguez Moya

       
Coordinació menjador i transport Eugènia Salarich Gabarró
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
   
       
Manteniment infraestructures Francisco Grima Pérez Manteniment TIC Aleix Martínez Cuevas
       
Espai de Cultura Núria Castro Varo Mediateca Camil·la Sánchez Benítez
  Salvador Bassó i Parent    
       
Cap de Cuina Ramona Fernández Rodriguez Cap de Neteja Maria Valero Sevillano
       
Personal de Cuina Antonia Arco Jiménez Personal de Neteja Ester Cámara Sánchez
  Rosalía Bujaldón Doña   Maribel Carro Pastor
  Natividad Doña Romero   MªTeresa González Granel
  Josefa Lozano Hernández   Montserrat Martí Altamirano
  Carmen Pérez Montoro   Josefa Moreno Avilés
  Carmen Ruiz Ruiz   María Luisa Muñoz Mostazo
      Elisa Ortega Corpas
Monitors de menjador Isabel Artero Artero   Neus Rebollo Martin
  Ester Cámara Sánchez   Trinidad Royo Bonastre
  Dolores Migueles García   Paquita Ruiz Ruiz
       
Monitors de transport Isabel Artero Artero Permanència Rocio Arrebola ALcaraz
  Dolores Migueles García   Ester Cámara Sánchez
      Aurora Pérez Montoro

Departaments

Departament TAC

Departament de Llengües estrangeres

Membres MªÀngels Aloy Moreno
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Cap de departament Núria Castro Varo
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.t
 

Marc Barranco Pons
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

   
  Aleix Martínez Cuevas
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Anglès

Lídia Carranza Blanco
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

  Jaume Paltor Comes
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
 

Javi Giménez Romero
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

  Joan Riera Boada
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Connie Darilek
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Daniel Ruiz Lopez
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Laura Garrido Ponce
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
  Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.   Aurora Martin Díaz
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
      Josep Riera Ubach
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
       
    Francès  Núria Guixà Augé
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
      Eduard Ortuño Corcoles
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
       

Departament de suport i orientació

   
Psicologia EI/EP Marta Cuadros Mañas
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
   
ESO/Batx Rosa Ramon Garcia
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
   
Logopèdia Montse Garcia Garcia 
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
   

Consell Escolar

Representant direcció Júlia Alert Viñas Representant PAS Jordi Murà Colom
Representants  titularitat Joan Francesc Cànovas i Tomàs
Sílvia Peña Cadierno
Àlex Garcia-Vigne Cusine
Representants alumnat Guillem Mestres Monforte
Adrián Soria Montoya
Representants pares Enrique López Viñarás
Montserrat Riera Rey

Andreu Riera Cuartero
Carolina Godino Gálvez
Representants professorat Belén Raja Sánchez
Xavier Gómez de Castro
Montserrat Jané Samper
Daniel Ruiz López

Estàs aquí:Inici Escola El Daina-Isard Equip humà