Equip humà

Equip Humà

L'equip de la Cooperativa d'Ensenyament Daina-Isard està format per més de 100 professionals que vetllen pel bon funcionament de l'Escola i la resta d'òrgans. 

Equip Humà

L'equip de la Cooperativa d'Ensenyament Daina-Isard està format per més de 100 professionals que vetllen pel bon funcionament de l'Escola i la resta d'òrgans. 

Equip Directiu


Montse Herrera Adán

Directora General
Directora de Persones
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Montse Prat Guillamó

Coordinadora d'Educació Infantil
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Camil·la Sáncehz Benítez

Coordinadora 1, 2 i 3ESO
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Joan Riera Boada

Cap de Comunicació i Màrqueting
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Lídia Carranza Blanco
Directora Docent
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Jaume Paltor Comes
Coordinador d'Educació Primària
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Montse Jané Samper

Coordinadora de 4ESO i Batxillerat
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Salvador Guardiola Fernández

Director d'innovació
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Jordi Murà Colom

Director Financer
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


David Bernardo Sebanes
Coordinador d'Educació Primària
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.


Xavier Campmany Dalmases

Cap d'Estudis
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

 

Educació infantil


Belén Raja Sánchez

Tutora EI 3anys A
Especialista de plástica


Alba Cals Merino
Tutor EI 4anys A


Mercè Puig Lecha

Tutora EI 5anys A
Especialista de música


Úrsula Giménez Torrente
Psicomotricitat
Cotutora EI 4anys A


Maria Bosch Clarimon
Orientació Suport


Laura Garrido Ponce

Anglès


Montserrat Vilar Aliaga

Tutora EI 3anys B


Albert Vallès Carreras
Tutor EI 4anys B


MªÀngels Aloy Moreno

Tutora EI 5anys B
Especialista TAC


Anna Garriga Pérez
Orientació i Suport



Montse Garcia Garcia

Logopèdia


Connie Darliek
Auxiliar de conversa (anglès)

Educació Primària


Cristina Sellarès Feiner

Tutora 1EP A


Sílvia Riba Petri
Tutora 2EP A


Thais Jorba Delgados

Tutora 3EP A


Francesc Garcia Ballesteros

Tutor 4EP A


Adrianna Sanmartí Simón

Tutora 5EP A


Laura Uroz Diaz

Tutora 6EP A


Connie Darilek

Anglès


Laura Garrido Ponce

Anglès


Josep Riera Ubach

Anglès


Xavier Gómez de Castro

Educació Física


Jaume Paltor Comes

Matemàtiques


Julio Garcia Maya

Matemàtiques


Alba Monforte Pérez
Tutora 1EP B


Núria Tiller Garcia

Tutora 2EP B


Cristina Díaz Ortiz

Tutora 3EP B


Eva Pérez Golobardes

Tutora 4EP B


Maria Checa Soler

Tutora 5EP B


Aritz Domaica Perales

Tutor 6EP B


Cristina Monforte González

Plàstica


David Bernardo Sabanés

Robòtica i Programació i TAC


Aleix Martínez Cuevas

Robòtica i programació


Tona Cerdeira Ribot

Música


Maria Bosch Clarimon

Orientació i Suport


-

Auxiliar de conversa (anglès)

 

ESO

*Desdoblament només a nivell de tutoria


Eduardo Ortuño Corcoles

Tutor 1ESO α
Ciències Socials


Ferran Abril Adán

Tutor 2ESO α
Ciències socials
Arts


Xavier Lecha Rosquilla

Tutor 3ESO α
Ciències


Oriol Lopera Ortega 

Tutor 4ESO α
Ciències


Laia Sisteró Carmona
Arts



Javi Giménez Romero

Llengües


Rosa Ramon Garcia

Orientació i Suport


Dani Ruiz López

Tecnologies


Marcos Garcia Garcia

Tecnologies


Erola Luna Barrull

Tutora 1ESO β
Llengües


Carmelo Soria Diaz

Tutor 2ESO β
Ciències Socials


Núria Guizà Augé

Tutora 3ESO β
Llengües


Núria Castro Varo

Tutora 4ESO β
Llengües


Montse Jané Samper

Llengües


Xavier Garcia-Duran Bayona

Humanitats


Irene Figueras Reyes

Matemàtiques


Salvador Guardiola Fernández

Tecnologies


Camil·la Sánchez Benítez

Ciències


Maria Solé Batista

Tutora 1ESO γ
Ciències
Matemàtiques


Anna Grau Tomàs

Tutora 2ESO γ
Educació Física


Albert Roca Presas

Tutor 3ESO γ
Matemàtiques


Aurora Martín Díaz

Tutora 4ESO γ
Llengües


Ignasi Campmany Checa

Arts escèniques


Alba Carné Sánchez

Matemàtiques


Xavi Campmany Dalmases

Economia


Laura Duran Sánchez

Llengües


Maria Ribas Ribas

Llengües

Batxillerat


Irene Figueras Reyes

Tutora 1Batx
Matemàtiques


Xavier Garcia-Duran Bayona

Mentor 2Batx
Humanitats


Laura Duran Sánchez

Mentora 2Batx
Llengües


Míriam Grau

Arts


Xavi Campmany Dalmases

Economia


Carmelo Soria Díez

Ciències Socials


Xavier Lecha Rosquilla

Ciències


Alba Carné Sánchez

Tutora 1Batx
Matemàtiques


Lídia Carranza Blanco
Mentora 2Batx
Llengües


Camil·la Sánchez Benítez

Ciències


Maria Solé Bastida

Ciències


Rosa Ramon Garcia

Orientació i Suport


Núria Guixà Augé

Llengües


Eduard Ortuño Corcoles

Ciències Socials


Marcos Garcia Garcia

Tutor 1Batx
Tecnologies


Montse Jané Samper

Mentora 2Batx
Llengües


Joan Riera Boada

Arts


Laia Sisteró Carmona

Arts


Anna Grau Tomàs

Educació Física


Oriol Lopera Ortega

Ciències


Núria Castro Varo

Llengües

PAS

Secretaria acadèmica

Marta Mira Ramon
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

Núria Martínez Rodríguez
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

Comptabilitat Sílvia Jurado Muñoz
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
       
Recepció Eugènia Salarich Gabarró
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Suport de Secretaria Marcel Dachs Sant
Albert Rodriguez Moya

       
Coordinació menjador i transport Eugènia Salarich Gabarró
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
   
       
Manteniment infraestructures Francisco Grima Pérez Manteniment TIC Aleix Martínez Cuevas
       
Espai de Cultura Camil·la Sánchez Benítez Mediateca Camil·la Sánchez Benítez
  Javi Giménez Romero   Alba Monforte Pérez
       
Cap de Cuina Anna Nuñez Cerdan Cap de Neteja Maria Valero Sevillano
       
Personal de Cuina Josefa Lozano Hernández Personal de Neteja Ester Cámara Sánchez
  Rosario Barrionuevo Castellano   Rufina Sánchez Gómez
  Rosalía Bujaldón Doña   MªTeresa González Granel
  Carmen Pérez Montoro   Montserrat Martí Altamirano
  Carmen Ruiz Ruiz   Josefa Moreno Avilés
      María Luisa Muñoz Mostazo
      Lorena Hernández
Monitors de menjador Isabel Artero Artero   Neus Rebollo Martin
  Ester Cámara Sánchez   Paquita Ruiz Ruiz
  Dolores Migueles García    
       
Monitors de transport Isabel Artero Artero Permanència Natàlia Murà Rebollo
  Dolores Migueles García   Ester Cámara Sánchez
      Estefania de Dios Medina
      Núria Martínez Rodríguez
      Maria Grimau Herrero
      Maria Guardia Martínez

Departaments

Departament TAC

Departament de Llengües estrangeres

Cap de departament Daniel Ruiz Lopez
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Cap de departament Javi Giménez Romero
jgimenez@Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.t
 Membres

Salva Guardiola Fernández

   
  Aleix Martínez Cuevas Anglès

Lídia Carranza Blanco

  Joan Riera Boada  

Núria Castro Varo

  David Bernardo Sabanés
  Connie Darilek
  MªÀngels Aloy Moreno
  Laura Garrido Ponce
      Aurora Martin Díaz

      Josep Riera Ubach

       
    Francès Núria Guixà Augé
      Javi Giménez Romero
      Erola Luna Barrull

Departament Suport i orientació

   
Psicopedagogues EI/EP Anna Garriga Pérez
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Maria Bosch Clarimon
mboschAquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
   
ESO/Batx Rosa Ramon Garcia
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
   
Logopèdia
Mestra d'Educació Especial
Montse Garcia Garcia
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
   

Consell Escolar

Representant direcció Lídia Carranza Blanco Representant PAS Jordi Murà Colom
Representants titularitat Elisabeth Galindo Ramos
Sílvia Peña Cadierno
Jorge García Díaz
Representants alumnat Marta Barranco Garcia
Eva Díaz Rodríguez
Representants pares Ferran Marfil Sánchez
Carlos Núñez Díaz

Marc Dalmau
Carolina Godino Gálvez
Representants professorat Belén Raja Sánchez
Mercè Puig Lecha
Oriol Lopera Ortega
Aritz Domaica Perales