Equip Humà - Curs 23-24
L'equip de la Cooperativa d'Ensenyament Daina-Isard està format per més de 100 professionals que vetllen pel bon funcionament de l'Escola i la resta d'òrgans.
Equip Directiu
-
Montse Herrera
Directora General
Directora de Persones
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Montse Prat
Coordinadora d'Educació Infantil
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Salva Guardiola
Coordinador 1, 2 i 3ESO
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Lídia Carranza
Directora Docent
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Alba Carné
Coordinadora de 4ESO i Batxillerat
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Xavier Campmany
Cap d'Estudis
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Jordi Murà
Director Financer
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
David Bernardo
Coordinador d'Educació Primària
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Joan Riera
Coordinador de Comunicació i Màrqueting
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. Educació infantil
-
Anna Garriga
Tutora EI 3anys A
Alba Cals
Tutor EI 4anys A
Albert Vallès
Tutor EI 5anys A
Maria Bosch
Montse Garcia
Orientació Suport i Logopèdia
Laura Garrido
Anglès
Montse Vilar
Tutora EI 3anys B
Belén Raja
Tutora EI 4anys BMª Àngels Aloy
Tutora EI 5anys B
Especialista TAC
Toni Jorquera
Especialista Música Educació Primària
-
Aritz Domaica
Tutora 1EP A
Maria Checa
Tutora 2EP A
Núria Tiller
Tutora 3EP A
Cristina Díaz
Tutor 4EP A
Alba Monforte
Tutor 5EP A
Adrianna Sanmartí
Tutora 6EP A
Connie Darilek
Anglès
Laura Garrido
Anglès
Josep Riera
Anglès
Xavier Gómez
Educació Física
Jaume Paltor
Matemàtiques
David Bernardo
Matemàtiques
Sílvia Riba
Tutora 1EP B
Jaume Paltor
Tutor 2EP B
Eva Pérez
Tutora 3EP B
Francesc Garcia
Tutor 4EP B
Laura Uroz
Tutora 5EP B
Thaïs Jorba
Tutora 6EP B
Maria Grimau
Plàstica
David Bernardo
Robòtica i Programació i TAC
Aleix Martínez
Robòtica i programació
Tona Cerdeira
Música
Maria Bosch
Orientació i Suport ESO
-
*Desdoblament només a nivell de tutoria
Eduard Ortuño
Tutor 1ESO α
Ciències socials
Ferran Abril
Tutor 2ESO α
Música i ciències socials
Núria Artigas
Tutora 3ESO α
Ciències socials i llengües
Aurora Martín
Tutora 4ESO α
Llengües
Laura Duran
Llengües
Rosa Ramon
Orientació i Suport
Dani Ruiz
Tecnologies
Marcos Garcia
Tecnologies
Maria Solé
Tutora 1ESO β
Ciències
Núria Guixà
Tutora 2ESO β
Llengües
Xavi Lecha
Tutor 3ESO β
Ciències
Albert Roca
Tutor 4ESO β
Ciències
Montse Jané
Llengües
Xavier Garcia-Duran
Humanitats
Salvador Guardiola
Tecnologies
Laia Sisteró
Tutora 1ESO γ
Arts
Marian Molina
Tutora 2ESO γ
Ciències
Laura López
Tutora 3ESO γ
Llengües
Iván Rincón
Tutor 4ESO γ
Llengües
Ignasi Campmany
Arts escèniques
Alba Carné
Matemàtiques
Xavi Campmany
Economia Batxillerat
-
Núria Castro
Tutora 1Batx
Llengües
Oriol Lopera
Tutor 1Batx
Ciències
Marcos Garcia
Mentor 2Batx
Ciències
Sandra López
Llengües
Xavi Campmany
Economia
Xavi Gómez
Educació Física
Xavier Lecha
CiènciesLídia Carranza
Llengües
Míriam Grau
Tutora 1Batx
Arts
Xavier Garcia-Duran
Mentor 2Batx
Humanitats
Montse Jané
Mentora 2Batx
Llengües
Eduard Ortuño
Ciències Socials
Maria Solé
Ciències
Rosa Ramon
Orientació i Suport
Núria Guixà
Llengües
Erola Luna
Tutora 1Batx
Llengües
Míriam Grau
Mentora 2Batx
Arts
Joan Riera
Arts
Laia Sisteró
Arts
Anna Grau
Educació Física
Oriol Lopera
Ciències
Núria Castro
Llengües PAS
-
Secretaria acadèmica Marta Mira
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.Comptabilitat Sílvia Jurado
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.Recepció Eugènia Salarich
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.Suport de Secretaria Marcel Dachs
Albert RodriguezCoordinació menjador i transport Eugènia Salarich
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.Manteniment infraestructures Francisco Grima Manteniment TIC Aleix Martínez Espai de Cultura Montse Herrera Javi Giménez Cap de Cuina Anna Nuñez Cap de Neteja Maria Valero Personal de Cuina i menjador Josefa Lozano Personal de Neteja Rosario Espino Rosario Barrionuevo Rufina Sánchez Rosalía Bujaldón MªTeresa González Carmen Pérez Montserrat Martí Carmen Ruiz Josefa Moreno Àngels Ramírez María Luisa Muñoz Isa Artero Lorena Hernández Ester Camara Paquita Ruiz Permanència Eudald Safont Marina Valette Esther Cámara Abel Sancho Departament TAC
Departament de Llengües estrangeres
Cap de departament Daniel Ruiz
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.Cap de departament Javi Giménez
jgimenez@Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.tMembres Salva Guardiola
Aleix Martínez Anglès Lídia Carranza
Joan Riera Núria Castro
Mª Àngels Aloy Connie Darilek Laura Garrido Aurora Martin Josep Riera Francès Núria Guixà Javi Giménez Erola Luna Departament Suport i orientació
Psicopedagogues EI/EP Anna Garriga
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Maria Bosch
mboschAquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.ESO/Batx Rosa Ramon
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.Logopèdia
Mestra d'Educació EspecialMontse Garcia
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. Consell Escolar
-
Representant direcció Lídia Carranza Representant PAS Jordi Murà Representants titularitat Joan Gabarró
Marc Galitó
Jordi VicenteRepresentants alumnat Jan Cánovas
Laia PlansRepresentants pares Marc Dalmau
Carolina GodinoRepresentants professorat Anna Garriga
Oriol Lopera
Aritz Domaica